Osazenstvo

Tým Bazinga je tvořen širší členskou základnou, aby nebyl ohrožen neúčastí jednoho ze členů.

Lucka

LuckaJedna ze zakládajících členek týmu Bazinga. K šifrování se dostala po přesunu z Velvar do Brna, při snaze kvalifikovat se na TMOU, následované snahou projít TMOU. Má za sebou krátkou kariéru v týmech Parní mlátička a Hujeři, úspěchů se ale dočkala až s Bazingou.

V současné době se snaží kariérně růst a zorganizovat patnáctou TMOU. Týmu přináší bolavou nohu, spoustu remcání a sem tam nějakou kacířskou myšlenku, která se sem tam osvědčí.

 

Matěj

MatějAč nevymyslel ani kachnu, ani stránky, tuší, že jeho přínos týmu spočívá aspoň v jeho inicializaci (“Lucko, v pátek jedem do Prahy, čeká nás tam Pinda a bude to hezký”) a pojmenování (Bazinga, důvod nejasný, ale potom ho od nás v jednom seriálu převzali).

Krom občasného šifrování ho můžete zastihnout v lese s mapou a buzolou, v lese bez mapy a buzoly, u klavíru, v hospůdce, škole, na kultúře či kdekoli jinde. Má rád výzvy a dadaismus – a to se dá v poslední době najít úplně všude.

 

Tomáš

TomáąHrdě a rád se označuji za jednoho ze zakladatelů týmu Bazinga! Za pokladem jsem chodil už na skautských táborech a klasické šifry znám dlouho, ale to pravé noční šifrování mě zastihlo až s Bazingou!. Přispěl jsem fenomenem retardované kachny, což považuji za svůj celoživotní úspěch. Bydlím v Praze, ale hrdě všude používám chcou, aby bylo vidět, že mě ještě nepopražštili.

Momentálně studuju teoretickou ekonomii na IES FSV UK, sveřepě se snažím naprogramovat stroj na peníze, abych už mohl do smrti jen šifrovat a sbírat různé formy kachen…

Michal

Akulturní asociál a ateista. A rád.Michal

Janča

JančaJanča nám všem opravuje zuby, protože na šifrovačkách dostávají zabrat. Krom toho hodně běhá a mluví.

Honza

JančaK šifrování se dostal jako slepý k houslím, když mu bratr oznámil že “zítra jedeme na šifrovačku” (Svíčky 2010). Od té doby má za sebou nevalnou kariéru, protože neustále pobíhá s mapou po lese, což se mu ale příliš nedaří, protože místo tréninku luští staré šifry z Tmou.

Zásadně odmítá nazývat všechny tzv. “šifrovací hry” šifrovacími hrami, protože při nich nikdy nic nešifroval ani nezašifroval, ačkoli uznává, že “dešifrovačka” zní fakt blbě.

 

A další

GlumGlum, Hanka, Evka, Petr, Jánošík, Kuba…

A samozřejmě další lidé, bez nichž by Bazinga nebyla taková, jaká je. Zmiňme alespoň přátele na telefonu, kteří pomáhají, když šifrovací pomůcky selžou, a pána z vlaku a paní z pekárny, kteří pomáhají, když si někdo zapomene Bazinga tričko. Viď, Matěji 😉